pracovné postupy

V našich tutoriáloch nájdete presný postup, potrebné materiály aj odhadované náklady. Tutoriály si môžete pozrieť vo forme video návodov alebo prostredníctvom blogových článkov pod každým videom, v ktorých nájdete postup krok za krokom. Tak smelo do toho!

Lavička a stojan  na bicykle z betónovej dlažby Erba

Staňte sa profesionálnym domácim majstrom a vyrobte si doma odkladací priestor takmer na čokoľvek. Z betónovej dlažby Erba si jednoducho vyčarujete lavičku s úložným priestorom na topánky, ako aj praktický stojan na bicykel.
Postup

Ohnisko s posedením z dlažby Graniko® a plota Granublok®

Doprajte si pokojnú opekačku v pohodlí vlastnej záhrady. Z betónovej dlažby Graniko® jednoducho vytvoríte moderné a praktické ohnisko, ktoré perfektne doplní sedenie z plotových tvárnic Granublok®.
Postup

Záhradné posedenie z dlažieb Graniko® a Poligono®

Vytvorte si na záhrade vlastnú oázu pokoja. Pán Majster vám ukáže, ako si vďaka dlažbám Graniko® a Poligono® jednoducho premeníte váš nevyužitý priestor na dokonalé miesto pre oddych.
Postup

Vyvýšené záhony z plotových tvárnic Granublok®

Dotvorte okolie svojho domu vďaka vyvýšeným záhonom, ktoré sú nielen praktickým, ale aj estetickým riešením do vašej záhrady. Inšpirujte sa Pánom Majstrom aj vy a vytvorte si ich z plotových tvárnic Granublok®.
Postup

Vodopád z plotovej tvárnice Moodul

Vytvorte si originálnu záhradnú dekoráciu s Pánom Majstrom. Inovatívny plotový systém Moodul môže vo vašej záhrade zažiariť nielen ako oplotenie, ale aj ako vodopád!
Postup

Kvetináč z terasovej platne Ester®

Terasové platne krásne dotvárajú okolie bazénov, terasy či altánky. Vedeli ste však, že sa dajú využiť aj na vytvorenie záhradného kvetináča? Pán Majster vám ukáže, ako na to!
Postup